Noże, Ostrzałki, EDC, Survival
Nanotechnologia Magiczny Hak / wieszak do 2 kg

Nanotechnologia Magiczny Hak / wieszak do 2 kg


Kod produktu:
HAK_2_1
Producent:

10,00 zł
Cena netto: 8,13 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Wysyłka w ciągu: Brak informacji
Koszt dostawy od 9,90 zł

 

Magiczny hak 2 kgNiesamowity hak, który możesz przykleić na dowolnej płaskiej powierzchni, a gdy już go nie będziesz potrzebował, po prostu możesz go odczepić i włożyć z powrotem do pudełka, lub przykleić w innym miejscu.

 


Żadnego wiercenia lub klejenia. Po prostu przyklej hak tam gdzie go potrzebujesz i gotowe. Dzięki nanotechnologii hak w niesamowity sposób przyczepia się do dowolnej suchej, płaskiej powierzchni, na tyle silnie, że bez problemu utrzyma ciężar 2 kg. . Hak testowaliśmy na szybach, drzwiach, kafelkach, ścianach, szafach itp.Magiczny hak doskonale sprawdza się w domu. Można na nim wieszać ręczniki, szlafroki, ścierki kuchenne itd. Jest niezastąpiony na wakacjach, przebieralniach , szpitalach, czyli wszędzie tam gdzie jest za mało haczyków. Teraz po prostu przyklej kilka własnych i nie będziesz już miał problemu z powieszeniem kurtki lub ręcznika.


 


Jeżeli nie potrzebujesz już haka i chciałbyś go odczepić, wystarczy podważyć jeden z rogów. Potem wystarczy go umyć imożesz go przykleić w innym miejscu, lub włożyć do pudełka. Hak nie zostawia żadnych śladów, nic się nie klei, nie jest tłuste itp.