Noże, Ostrzałki, EDC, Survival
Nanotechnologia Magiczny Hak / wieszak do 5 kg

Nanotechnologia Magiczny Hak / wieszak do 5 kg


Kod produktu:
HAK_5_3
Producent:

11,00 zł
Cena netto: 8,94 zł
Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w ciągu: 24h
Koszt dostawy od 9,90 zł

Magiczny hak 5 kg

Niesamowity hak, który możesz przykleić na dowolnej płaskiej powierzchni, a gdy już go nie będziesz potrzebował, po prostu możesz go odczepić i włożyć z powrotem do pudełka,  lub przykleić w innym miejscu.

Żadnego wiercenia lub klejenia. Po prostu przyłóż hak tam gdzie go potrzebujesz i gotowe. Dzięki nanotechnologii hak w niesamowity sposób przyczepia się do dowolnej suchej, płaskiej powierzchni, na tyle silnie, że bez problemu utrzyma ciężar 5 kg.  Hak testowaliśmy na szybach, drzwiach, kafelkach, ścianach, szafach itp. Jeżeli nie potrzebujesz już haka i chciałbyś go odczepić, wystarczy podważyć jeden z rogów. Potem możesz go przykleić w innym miejscu, lub włożyć do pudełka. Hak nie zostawia żadnych śladów, nic się nie klei, nie jest tłuste itp. 

Magiczny hak doskonale sprawdza się w domu. Można na nim wieszać ręczniki, szlafroki, ścierki kuchenne itd. Jest niezastąpiony na wakacjach, przebieralniach , szpitalach, czyli wszędzie tam gdzie jest za mało haczyków. Teraz po prostu przyklej kilka własnych i nie będziesz już miał problemu z powieszeniem kurtki lub ręcznika. 


 

Jak działa magiczny hak możesz zobaczyć tutaj:

Tutaj

możesz zobaczyć i przeczytać co o Magicznym Haku sądzą jego użytkownicy.