Noże, Ostrzałki, EDC, Survival

Szeroka oferta i atrakcyjna cena noży składanych Liner Lock

Nóż składany to mechanizm, który wykorzystuje blokadę za pomocą specjalistycznego sprężynującego skrzydełka, które stanowi część płytek bocznych umiejscowionych w obrębie szkieletu rękojeści. W chwili otwarcia noża wspomniana płytka oznaczana jako liner odgina się i automatycznie blokuje ruch powrotny. Konstrukcja Liner Lock podczas odblokowania wymaga użycia kciuka, co jest wyjątkowo proste i intuicyjne. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele propozycji noży, które można dopasować do swoich wymagań zarówno funkcjonalnych, ekonomicznych, jak i estetycznych. Każda z propozycji pochodzi od znanego i cenionego na rynku producenta, który dokłada wszelkich starań, by zastosowane mechanizmy spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nóż składany z blokadą Liner Lock

Biwak, wypad w góry, wyjazd survivalowy to świetny pretekst do zakupu dobrego noża składanego, który sprawdzi się w wyjątkowych i przede wszystkim kryzysowych sytuacjach. Zabieranie ze sobą zwykłego noża może doprowadzić do skaleczenia. Poza tym kuchenne noże nie poradzą sobie z drewnem i być może sytuacją nie do pokonania będzie przecięcie grubej liny żeglarskiej. Warto więc zabezpieczyć się na te okoliczności kupując nóż składany Liner Lock, który od lat cieszy się popularnością na rynku. Dostępne modele są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, będącej materiałem odpornym na działanie korozji, jak i zachowującej wysoką wytrzymałość. Stabilny i pewny mechanizm oznacza, że ostrze nie złamie się nawet w czasie intensywnej i wymagającej eksploatacji. Natomiast odporność na uszkodzenia mechaniczne będzie przydatna w procesie użytkowania noża nawet przez kilka lat.

Nóż składany Liner Lock

Nóż składany Liner Lock wyróżnia się niebanalnym ostrzem i designem. Klienci chwalą go przede wszystkim za precyzję cięcia, co w przypadku noży składanych bywa szczególnie problematyczne. Doceniana jest także właściwie wyprofilowana rękojeść, dzięki której nóż świetnie leży niemalże w każdej dłoni, a dodatkowo gwarantuje nieprzeciętny komfort w użytkowaniu i pewne ruchy. Nóż ten cechuje się niezwykle atrakcyjną ceną, dlatego jest ciekawą alternatywą dla wielu zwolenników tego podręcznego i niezawodnego narzędzia.

Liner Lock został wyposażony w standardową blokadę, która współcześnie stosowana jest przez niemalże wszystkich producentów. Blokada ma na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa podczas pozostawienia noża w stanie spoczynku na przykład w kieszeni czy bagażu podręcznym, jak i zapewnienie szybkiego odblokowania podczas zapotrzebowania na użycie noża. Kupując nóż składany należy zwrócić uwagę na nawet najmniejszy szczegół, który w procesie użytkowania może mieć istotne znacznie gwarantujące komfort i funkcjonalność.